Evliliğin 5. Ayında Boşanıyorlar! Hadise ve Mehmet Dinçerler, 30 Eylül'de boşanıyor


30 Nisan'da nikah masasına oturan çiçeği burnunda Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, 30 Eylül Cuma günü Beykoz Adliyesi'nde boşanıyor. Davayı açan Hadise, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadı.
Evliliğin 5. Ayında Boşanıyorlar! Hadise ve Mehmet Dinçerler, 30 Eylül'de boşanıyor

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise, 30 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda gözlerden uzak bir törenle nikah masasına oturduğu iş insanı Mehmet Dinçerler ile boşanma kararı aldı. Evliliğinin birinci senesi dolmadan ayrılık kararı alan çift, 2 gün sonra boşanacak.

HADİSE MADDİ VE MANEVİ TALEPTE BULUNMADI

Boşanma dilekçesinde, Mehmet Dinçerler'in evlendikten kısa bir süre sonra, Hadise'nin sanat hayatını kısıtlamaya yönelik tutum ve davranışlarda bulunmaya başladığı iddia edilmişti. Dilekçede, "Davalı tarafın bu davranışları, zaman içerisinde psikolojik baskı boyutuna ulaşmıştır. Bu psikolojik baskılar müvekkili oldukça yıpratmış ve sadece kişisel hayatını değil, kamuoyuna yansıdığı üzere sanat hayatını da etkileyecek boyuta varmıştır. Bu nedenle, taraflar arasında karşılıklı olarak uyumsuzluklar kendini göstermiş, ayrı yaşamaya başlamışlar ve evlilikleri fiilen sona ermiştir. Tarafların bundan böyle birlikte yaşamaları mümkün değildir" denilmişti. Hadise maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmayarak"Evlilik Birliğinin Sarsılması" başlıklı Medeni Kanun 166. maddesi uyarınca boşanmayı talep etmişti.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar